
Контейнер чорний 3-х секційний з кришкою 200*240 мм РР (250)
- В наличии
- Код: 50208
10,18 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 258-29-52
Менеджер з продажіввозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Основні характеристики Контейнер 3х секційний СпК (50 шт.)
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Кількість в упаковці |
50 шт. |
| Колір | Чорний |
| Довжина |
257 мм |
| Ширина |
202 мм |
| Висота |
60 мм |
Опис Контейнер 3х секційний СпК (50 шт.)
Контейнер трьох секційний — зручна і практична тара, виготовлена з не токсичних матеріалів, які є безпечними для організму. Матеріал тарі щільний, не руйнується, а при взаємодії з гарячими стравами не доставляє дискомфорту рук. Дана позиція актуальна для служб, що спеціалізуються на доставці їжі.
Розміри Зовнішні, мм дв * шир: 257*202*60
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Контейнери |
| Форма | Овальна |
| Сезонність продукції | Цілий рік |
| Цвет | Прозрачный |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Материал | Пластик |
| Основные | |
| Ширина | 133 см |
| Объем | 500 мл |
| Высота | 48 мм |
| Длина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10,18 ₴



