
Блістерна упаковка для харчових продуктів 131*131*68мм. 800 мл. PS ( 10 )
- В наличии
- Только оптом
- Код: 50034
3,04 ₴
Минимальный заказ — 30 шт.
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
Універсальний пластиковий контейнер із полістиролу. Форма та розміри роблять його зручним для застосування як тара для фруктів, упаковка для фаст-фуду, упаковка для кондитерських виробів. У деяких випадках ця пластмасова тара служить і як одноразовий пластиковий посуд. Така практичність обумовлена зручними розмірами та співвідношенням пластикового контейнера з кришкою та його об'єднання йому 800 мл. Завдяки ретельній розробці ці пластикові бокси мають жорстку конструкцію і кришка не відкривається самостійно - товар не припадає пилом, не розсипається - під час транспортування або через неправильне складування на полицях.
Можливо як для холодної, так і для гарячої їжі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Контейнери |
| Сезонність продукції | Цілий рік |
| Цвет | Прозрачный |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Основные | |
| Ширина | 131 см |
| Объем | 800 мл |
| Высота | 68 мм |
| Длина | 131 мм |
- Цена: 3,04 ₴
- Минимальный заказ: 30 шт.



