
Блістерна упаковка для харчових продуктів 155*152*77 мм 1400 мл
- В наличии
- Только оптом
- Код: 50036
4,83 ₴
Минимальный заказ — 30 шт.
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 258-29-52
Менеджер з продажіввозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальний пластиковий контейнер із полістиролу. Форма та розміри роблять його зручним застосування як тара для фруктів, упаковка для фаст-фуду, упаковка для кондитерських виробів. У деяких випадках ця пластмасова тара служить і як одноразовий пластиковий посуд. Завдяки ретельній розробці ці пластикові бокси мають жорстку конструкцію і кришка не відкривається самостійно - товар не припадає пилом, не розсипається - під час транспортування або через неправильне складування на полицях.
Можливо як для холодної, так і для гарячої їжі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Контейнери |
| Сезонність продукції | Цілий рік |
| Цвет | Прозрачный |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Материал | Пластик |
| К-ть в ящику | 500 шт. |
| Основные | |
| Ширина | 1.52 см |
| Объем | 1400 мл |
| Высота | 77 мм |
| Длина | 155 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4,83 ₴
- Минимальный заказ: 30 шт.



