Блістерна упаковка для харчових продуктів 132*110*58 мм 500 мл
- В наличии
- Код: 50028
3,08 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 258-29-52
Менеджер з продажіввозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальний пластиковий контейнер з полістиролу. Форма і розміри роблять зручним його застосування як тара для фруктів, упаковка для фаст фуду, упаковка для кондитерських виробів. У деяких випадках ця пластмасова тара служить і як одноразовий пластиковий посуд. Така практичність обумовлена зручним розмірами і співвідношенням пластикового контейнера з кришкою і його об'єму 500 мл. Завдяки ретельній розробці ці пластикові бокси мають жорстку конструкцію і кришка не відкривається самостійно - товар не припадає пилом, не розсипається - під час транспортування або через неправильне складування на полицях.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Объем | 500 мл |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Высота | 48 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Контейнери |
| Форма | Овальна |
| Сезонність продукції | Цілий рік |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
Информация для заказа
- Цена: 3,08 ₴



