
Блістерна упаковка для харчових продуктів 230*130*84 мм 1900 мл
- В наличии
- Только оптом
- Код: 50037
4,93 ₴
Минимальный заказ — 30 шт.
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 258-29-52
Менеджер з продажіввозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальний пластиковий контейнер із полістиролу заслужено є хітом продажу. Форма та розміри роблять зручним його застосування як тара для фруктів (наприклад полуниці), упаковка для суші та фаст-фуду, упаковка для кондитерських виробів. У деяких випадках ця пластмасова тара служить і як одноразовий пластиковий посуд. Завдяки ретельній розробці ці пластикові бокси мають жорстку конструкцію і кришка не відкривається самостійно - товар не припадає пилом, не розсипається - під час транспортування або через неправильне складування на полицях.
Підходить як для гарячої, так холодної їжі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Контейнери |
| Сезонність продукції | Цілий рік |
| Цвет | Прозрачный |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Материал | ПС |
| Основные | |
| Ширина | 130 см |
| Объем | 1900 мл |
| Высота | 84 мм |
| Длина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4,93 ₴
- Минимальный заказ: 30 шт.



